Transport morski

Jesteśmy jedną z nielicznych firm działających w Mińsku Mazowieckim, które mogą zaoferować kompleksową obsługę w ramach transportu międzynarodowego. Nie tylko organizujemy przewóz drogowy na terenie Europy, ale również transport kontenerów morskich. Działamy w globalnej skali, dlatego możemy podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Jeżeli więc niezbędni są Wam najlepsi profesjonaliści, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi informacjami znajdującymi się na niniejszej stronie internetowej. Dowiecie się, dlaczego warto wybrać naszą spedycję.

Działamy w skali całego świata

Nasza firma może szybko i skutecznie realizować transport kontenerowy, ponieważ jesteśmy członkami międzynarodowej grupy FoodDirectories.COM. Dzięki członkostwu w tej grupie możemy współpracować z najlepszymi armatorami, przewoźnikami oraz partnerami biznesowymi, nadzorując i realizując cały proces spedycji morskiej. To rozwinięta siatka kontaktów biznesowych, w ramach której możemy zaproponować obsługę ładunków we wszystkich głównych portach świata.

Oferta dopasowana do spersonalizowanych potrzeb

Naszym priorytetem jest dbanie o dobro klientów, dlatego wszelkie procesy odbywające się w naszej firmie podlegają szczegółowym normom. Gwarantujemy nie tylko kompetentną obsługę, czy wsparcie na wszystkich etapach współpracy, ale również bardzo elastyczną ofertę. W ramach świadczonych usług oferujemy przewóz kontenerów w wariancie FCL – Full Container Loading, jak również w formie drobnicowej LCL – Less than Container Load. Wyróżnia nas także maksymalne zaangażowanie w każdy powierzony nam projekt oraz kompleksowość. Potwierdzają to nie tylko pochlebne opinie dotychczasowych klientów, ale również branżowe certyfikaty oraz nagrody. To właśnie one są znakomitym świadectwem naszego zaangażowania w spedycję morską. Wszystkim kontrahentom zapewniamy:

  • transport morski FCL/LCL w aspekcie eksportu i importu w systemie port-port w oparciu o renomowanych armatorów do/z dowolnego miejsca na świecie
  • transport morski FCL/LCL w systemie drzwi-drzwi w oparciu o rozbudowaną sieć licencjonowanych partnerów i agentów do/z dowolnego miejsca na świecie
  • logistyczną obsługę ładunków w porcie załadunku i porcie wyładunku
  • wystawianie morskich dokumentów przewozowych
  • profesjonalne doradztwo na każdym etapie zlecenia

Posiadamy podpisane umowy ze wszystkim większymi terminalami portowymi w Polsce, dzięki czemu naszym klientom możemy oferować wszelkiego rodzaju usługi portowe.

Cechą charakterystyczną naszej oferty jest również atrakcyjny poziom cen, który jest możliwy nie tylko dzięki rozbudowanej siatce kontaktów, ale również wdrożonym rozwiązaniom, które skutecznie optymalizują wszystkie procesy odbywające w naszej działalności. Jesteśmy liderami, z którymi warto współpracować, ponieważ zapewniamy, tani, szybki i skuteczny transport kontenerów w dowolne miejsce na świecie.

Nie tylko mazowieckie!

Do współpracy z naszym przedsiębiorstwem zapraszamy nie tylko firmy z okolic, ale również wszystkie inne podmioty z całego kraju. Nasi specjaliści czekają na Wasze pytania i z pewnością zaproponują rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań. Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego bądź bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Decydując się nasze usługi, otrzymujecie Państwo:

  • Fachową pomoc i doradztwo w zakresie transportu morskiego;
  • Kompleksową obsługę przesyłek FCL;
  • Kompleksową obsługę przesyłek LCL;
  • Możliwość śledzenia przesyłek;

Swoją pracę opieramy na współpracy z najlepszymi armatorami i solidnymi przewoźnikami.

W razie pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt:

Potrzebujesz wycenić transport? Wypełnij formularz