Transport Drogowy

Transport drogowy to w XXI wieku nieodłączny element przemysłu, ponieważ to dzięki skutecznie zorganizowanej spedycji można szybko i bezpiecznie dostarczać określone towary do miejsc, z których następnie są one dystrybuowane do konsumentów. Firma organizująca przewozy jest więc integralną częścią każdego przedsiębiorstwa, które działa w skali szerszej niż lokalne rynku zbytu. Jeżeli w taki sposób działa również Wasz biznes, z pewnością zainteresuje Was przygotowana przez nas propozycja. Warto się z nią dokładnie zapoznać.

Szybko i bezpiecznie

Transporty międzynarodowe oferowane przez naszą firmę to usługa, która charakteryzuje się nienaganną punktualnością. Zawdzięczamy to nie tylko odpowiednio dostosowanym pojazdom, które są przystosowane do przewozu różnorodnych ładunków, ale również naszemu zespołowi. To dzięki nim Wasz ładunek znajdzie się zawsze na czas w wyznaczonym miejscu.

Detale, które decyduje o sukcesie

W każdej branży szczegóły mają wpływ na efektywność obsługi. Wiemy o tym, dlatego przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę ukierunkowaną na zaspokajanie najbardziej wymagających potrzeb. Zapewniamy nie tylko transport międzynarodowy, ale również pakiet dodatkowych usług, które mają wymierny wpływ na jakość całej usługi. Wdrożyliśmy system, który umożliwia śledzenie przesyłek. To funkcjonalne i bardzo wygodne narzędzie, dzięki któremu nasi kontrahenci mogą na bieżąco kontrolować obecne położenie ładunku oraz sprawdzić czasowy czas dostawy. Tak działa spedycja w najlepszym tego słowa znaczeniu!

Transport dedykowany

Jesteśmy świadomi, że potrzeby kontrahentów są bardzo zróżnicowane, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających osobach. W ramach świadczonych usług oferujemy transport dedykowany, który w ostatnich latach cieszy się coraz większym zainteresowaniem w branży transportowo-spedycyjnej. Transport dedykowany to bardzo charakterystyczna usługa funkcjonująca w systemie door-to-door. W praktyce oznacza to, że przewóz ładunku odbywa się z pominięciem przeładunku, co w bezpośredni sposób wpływa na jakość oraz czas realizacji zlecenia. Dzięki tej usłudze Wasz ładunek w sposób bezpieczny dotrze w dowolne miejsce na terenie Unii Europejskiej w czasie nieprzekraczającym 48 godzin! Jeżeli w Waszym biznesie czas jest kluczowym składnikiem sukcesu, to transport dedykowany jest rozwiązaniem, które Was z pewnością zainteresuje. Warto zapoznać się z przygotowaną przez nas ofertą.

Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w branży spedycyjnej, dlatego możemy zaoferować transport dedykowany na bardzo atrakcyjnych warunkach. Korzystamy z pojazdów, przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, które każdego dnia sprawnie pokonują setki kilometrów dróg w całej Europie. Oferujemy przewozy standardowych palet, jak i ładunków o zróżnicowanych gabarytach. Naszym klientom możemy zapewnić również bardzo atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalne wsparcie i doradztwo odnoszące się bezpośrednio do wszystkich aspektów związanych ze spedycją. Transport dedykowany to szansa na dynamiczny rozwój biznesu – warto z niej skorzystać.

W zakresie transportu drogowego oferujemy:

 • transport drogowy całopojazdowy,na terenie całej Polski i Europy
 • transport drogowy drobnicowy na terenie całej Polski i Europy
 • transport drogowy dedykowany na terenie całej Polski i Europy
 • rzetelny dobór i weryfikację podwykonawców
 • ubezpieczenie transportowe i cargo
 • możliwość podwójnej obsady – szybka dostawa
 • transport z wymianą palet
 • magazynowanie

Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowała Was przygotowana przez nas propozycja? Szukacie firmy, takiej jak nasza? Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego bądź bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Nie tylko Warszawa! Od wielu lat obsługujemy firmy z całej Polsce, dlatego możecie być pewni, że pomożemy niezależnie od miejsca, w którym znajduję się siedziba Waszej firmy!

Decydując się nasze usługi, otrzymujecie Państwo:

 • Wiedzę oraz dyspozycyjnośc naszych pracowników;
 • Pełną obsługę rynków europejskich, i nie tylko;
 • Staranny wybór podwykonawców;
 • Nowoczesną flotę;

Nasze doświadczenie w branży TSL oraz wybór odpowiednich podwykonawców sprawiły, że jesteśmy godnym i uczciwym partnerem w biznesie.

W razie pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt:

Potrzebujesz wycenić transport? Wypełnij formularz